Hlavní obsah

Skupina Utz - globální

V současné době je skupina Utz soustředěna v Holdingu. Pobočky a obchodní zastupitelství po celém světě nám umožňují být Zákazníkovi na blízku. Naší vizí je i nadále být předním výrobcem skladovacích a přepravních boxů, palet, boxů pro malé prvky či technické součástky vyrobených z recyklovatelné umělých plastů.

Více na Utz Group Video

Umístění v blízkosti klientů

Pracovníci našich 8 poboček a také obchodní zástupci firmy Utz Vám rádi poradí. Zkontrolujte, kde se nacházíme a zkontaktuj se s námi.

Umístění po celém světě

70 lat tradicí

Od Georga Utzr ke Skupině Utz - Georg Utz založil firmu v roce 1947. Díky energii, vytrvalosti a průlomové síle přeměnil své vize o použití plastů ve skutečnost. Jeho nápady jsou aktuální dokonce i dnes.

Historie Utz

Široká škála výrobků

Objev produkty Utz – v naší nabídce najdete širokou škálu standardních výrobků. Někdy jsou však potřeby klientů tak specifické, že dokonce nejstarší standardní nabídka nesplní profil jejich požadavků. V takovém případě naprojektujeme a vyrobíme společně s Vámi přepravku přímo na míru. Vyvíjíme řešení pro mnoho odvětví.

Seznamte se s plnou nabídkou výrobků společnosti Utz

Novinky

Utz získal ocenění Packaging Prize (Ocenění v Kategorii Balení) 2018 za systém přepravek ECOBIN

Systém ECOBIN, který se skládá ze čtyř typů přepravek, byl navržen pro kontrolovatelný pomocí RFID systém dodávek ECOSIT® (ECOnomic Supply In Time) z Bielefeld, výrobce spojovacích prvků a montážních systémů Böllhoff.

Další informace

Dodáno 65 700 přepravek EUROTEC pro nové logistické centrum

Firma Georg Utz dodává přepravky pro nový sklad Interdiscount. Je to jedno z nejmodernějších logistických center ve Švýcarsku.

Další informace

20. let výročí společnosti Georg Utz v Polsku

V roce 2018 uběhne 20 let od doby, kdy se na polském trhu objevila firma Georg Utz sp. z o.o. – výrobce plastových přepravek a palet pro logistiku a průmysl, patřící do švýcarské skupiny Georg Utz Holding AG. Přesně před 20 lety...

Další informace